Today in Pop History

Today in Pop History

todayNovember 1, 2015 1

Background
share close

01 nov. 1946:

Rick Grech van “Blind Faith” wordt geboren.

 

 

01 nov. 1967:

De Amerikaanse Sophie B. Hawkins wordt geboren in Manhattan NY. Sophie zingt Damn, I wish I was your lover.

 

 

01 nov. 1974:

Billboard pop hit nummer 1 is “You Haven’t Done Nothin’” van Stevie Wonder.

 

 

01 nov. 1975:

Bo Bice, de Amerikaanse zanger die op de 2e plaats eindigde van het 4e seizoen van American Idol wordt geboren. In 2004 komt hij uit met de single The real thing.

 

 

01 nov. 1984:

Billboard pop hit nummer 1 is “Caribbean Queen (No More Love On The Run)” van Billy Ocean. De song wordt in het Verenigd Koninkrijk uitgegeven onder de titel “European Queen”.

 

 

01 nov. 1993:

Rapper Flavor Flav van de groep “Public Enemy” wordt gearresteerd omdat, naar verluidt, hij getracht heeft een andere man neer te schieten tijdens het ruziën om een vrouw. De politie stelt de rapper in staat van beschuldiging wegens poging tot moord, wapenbezit en roekeloos omspringen met veiligheid.

 

 

01 nov. 1998:

Madonna is bereid gevonden om regisseur Alan Parker een Lifetime Achievement Award van de “Directors Guild of Great Britain” aan te bieden. De ceremonie vindt plaats op een boot op de Theems in London.

 

 

01 nov. 1999:

Tijdens het gala van de “Canadian Association of Broadcasters in Montreal krijgt Celine Dion een ereplaats in de Canadian Hall of Fame. Dion wordt tijdens deze plechtigheid gevoegd bij Brian Adams en Anne Murray.

 

Written by:

Rate it

get in touch

Studio

410881

SMS

1088

Adres

Stadionlaan 3
Paramaribo

ADMINISTRATIE

410887