Sportverslagen – 28 januari 2021
januari 28, 2021
Vandaag In Het Verleden – 28 januari 2021
januari 28, 2021
Show all

Today In Pop History – 28 janauri 2021

28 jan. 1957:

Oprichting RAPAR.

28 jan. 1966:

Brian Pole van The Tremeloes kondigt zijn vertrek uit de groep aan.

28 jan. 1975:

Billboard pop hit nummer 1 is “Laughter In The Rain” van Neil Sedaka.

28 jan. 1985:

Meer dan 40 artiesten komen onder de collectieve naam “USA For Africa” in de A&M-studio’s in Hollywood bijeen voor het maken van de opname “We Are The World”. De opbrengst van deze single is wereldwiijd bestemd voor hongerbestrijding.

28 jan. 1991:

Gloria Estefan treedt voor het eerst weer “live” op sedert de dag waarop zij een ernstige rugblessure opliep tijdens een ongeval met de bus waarmee zij op toernee ging.

28 jan. 1995:

TLC staat op nr.1 in de Billboard Hot 100 met “Creep”.

28 jan. 1999:

All American crooner Pat Boone richt de platenmaatschappij “Gold Records” op. Artiesten van 45 jaar en ouder hebben het voorrecht om op dit label opnamen te maken. Een van de eersten  die zich aanmeldt is tweevoudig Grammywinnaar Jack Jones.

28 jan. 1999:

Er wordt een benefietconcert gegeven in de Continental Airlines Arena in East Rutherford, New Jersey, voor Mumia Abu-Jamal, die ervan beschuldigd wordt een politieman te hebben doodgeschoten. Dit concert wordt georganiseerd door “Rage Against The Machine” en brengt 16.000 bezoekers op de been. Optredende artiesten zijn Rage, The Beasty Boys, Bad Religion, Chumbawamba en Chuck D., leider van Public Enemy.

28 jan. 2001

Jennifer Lopez startte een twee weken durende run op nummer 1 in de Amerikaanse albumlijst met ‘J.Lo.’

28 jan. 2002:

Meer dan 30 jaar na de bloeiperiode van het soul-duo Sam & Dave, gaat Sam Moore uiteindelijk op de solotoer en lanceert in Engeland “Plenty Good Lovin’: The Lost Album”.

28 jan. 2002:

Drie dagen durend staatsbezoek  van Pres. Bharrat Jagdeo op uitnodiging van Pres. Venetiaan. Het staatsbezoek roept veel weerstand op.

28 jan. 2007

Dreamgirls: Music from the Motion Picture was at No.1 on the US album chart. The musical based on the history of Diana Ross and the Supremes featured Jamie Foxx, Beyoncé Knowles, Eddie Murphy, Jennifer

Hudson, Anika Noni Rose and Keith Robinson.

28 jan. 2012:

“We Found Love” van Rihanna & Calvin Harris, staat voor de 2e week in de Billboard hot 100 op nr.1.

Comments are closed.