Een klein eenmotorig vliegtuig is donderdagmiddag rond 12 uur geland op het privé vliegveld van Manglie’s rijstbedrijven in Nickerie. In het vliegtuig bevonden zich 2 manspersonen die volgens hun, vanuit Oogle Airport in Georgetown Guyana zijn opgestegen met bestemming Cayenne. De landing bij Manglie moest volgens hun een noodlanding zijn. Volgens Imro Manlie vertrouwde hij dit verhaal niet en heeft de politie ingeschakeld
Regiecommandant Widjaigkoemar Oedit verteld aan Radio 10 dat deze zaak grondig door de verschillende diensten is onderzocht en dat het werkelijk gaat om een noodlanding. De bemanning die eerst was opgebracht voor verhoor is donderdagavond heengezonden en het vliegtuig mag vanmorgen vertrekken verteld Oedit.
Regiecommandant Widjaigkoemar Oedit en daarvoor Imro Manlie. Een klein eenmotorig vliegtuig is donderdagmiddag rond 12 uur geland op het privé vliegveld van Manglie’s rijstbedrijven in Nickerie. Na onderzoek is de bemanning heengezonden en mag het vliegtuig vanmorgen vertrekken.