Nieuws

Tekort aan paspoorten volledig opgeheven

todayMay 3, 2016 1

Background
share close

Met het inklaren van 10.000 paspoorten is het tijdelijk tekort opgeheven. Eind van de maand wordt de tweede bezending van 20.000 paspoorten verwacht. De dienstverlening voor paspoorten is hiermee gegarandeerd.

In december 2016 was er bij CBB een enorme toename aan paspoortaanvragen. Volgens Herel Bodeutsch, hoofd van de afdeling Paspoorten, was dit reden om de Canadese leverancier van de paspoorten te vragen de bestelling eerder te leveren. Maar de leverancier bleek niet in staat om de gevraagde bestelling, eerder te leveren. Vanwege een technisch mankement aan de printer van de paspoortenmachine zouden de boekjes juist veel later worden geleverd dan in eerste instantie was afgesproken.

Bodeutsch benadrukt dat het ging om een overmachtssituatie. “Dat heb je niet in de hand,” zegt ze. Toch gaat het CBB na op welke manieren een eventueel tekort voorkomen kan worden in de toekomst. Een optie is om met de leverancier na te gaan om veel eerder dan gebruikelijk, paspoorten te bestellen. Starnws

Written by:

Rate it

get in touch

Studio

410881

SMS

1088

Adres

Stadionlaan 3
Paramaribo

ADMINISTRATIE

410887