Suriname verkort quarantaine-duur naar 7 dagen

90 Seconden – 5 december 2020
december 5, 2020
Sportverslagen 7 december 2020
december 7, 2020
Show all

Suriname verkort quarantaine-duur naar 7 dagen

Organiseren van steeds meer feesten baart zorgen

De quarantaine duur is door de regering ingekort naar 7 dagen in plaats van 10. Dat besluit is zondag door minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid medegedeeld aan de samenleving in de tweewekelijkse statement. Studies tonen aan dat de besmettelijkheid het hoogst is in de eerste week na besmetting. Op basis van deze bevindingen is daarom besloten de quarantaine tijd terug te brengen naar een week.

Ondanks de COVID-19 situatie in Suriname stabiel is, maakt de bewindsman zich zorgen over het gedrag van delen van de gemeenschap. Opmerkelijk is dat er steeds meer feesten worden georganiseerd ongeacht de verschillende mededelingen dat het verboden is.

Het uitgaansverbod blijft de komende twee weken ongewijzigd, namelijk vanaf 23.00 tot 05.00 uur. Vanaf vandaag 7 December tot en met 21 December, gelden de volgende maatregelen.

U hoorde andermaal minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid tijdens een nieuwe statement met de COVID-19 maatregelen.

Comments are closed.