Hoofdpunten

Suriname moet precaire financiële situatie zonder problemen kunnen overbruggen, volgens NDP-woordvoerder Lackin

todayJuly 22, 2015 2 1

Background
share close

De oriëntatie- en informatiesessies die plaatsvinden onder het gezag van het Kabinet van de President, zijn voorlopig over. En het beeld dat de afgelopen weken, aan de verschillende groepen en organisaties is voorgehouden, is somber. Suriname moet zich gereedmaken voor grote financiële uitdagingen, maar daarnaast ook voor impopulaire maatregelen die direct van invloed kunnen zijn op de lonen en de koopkracht.

Toch scoort Suriname volgens de presidentiële woordvoerder, Winston Lackin, vrij goed in vergelijking met andere landen in de wereld.

De importdekking is nog altijd gelijkgesteld aan drie maanden, terwijl er sprake is van economische groei meent hij.

  • cover play_arrow

    Suriname moet precaire financiële situatie zonder problemen kunnen overbruggen, volgens NDP-woordvoerder Lackin

Written by:

Rate it

Post comments (1)

Comments are closed.

  1. Sander Emanuels on July 22, 2015

    Schrale troost, want we kopen er niks voor dat anderen in de regio er slechter voorstaan dan wij, dat is hun zaak, als “we” de afgelopen 5 jaar minder hadden verkwist (om het maar ff zo te noemen) zouden we er nu NOG beter of MINDER SLECHT voorstaan, zo simpel ligt het… :/


get in touch

Studio

410881

SMS

1088

Adres

Stadionlaan 3
Paramaribo

ADMINISTRATIE

410887