Nieuws

Staat heeft geld nodig: Verhoging brandstofprijs nodige stap, zegt minister Hoefdraad

todayAugust 13, 2016

Background
share close

De verhoging van de brandstofprijs is een weloverwogen stap geweest. Dit heeft de minister van Financiën, Gillmore Hoefdraad, het parlement verzekert. De Surinaamse staat kampt dit jaar met een extra financieringsdruk van meer dan SRD 650 miljoen vanwege compensatiemaatregelen en inkomstenderving.

De verhoging van de brandstofprijs met 20 dollarcent is volgens minister Hoefdraad slechts een druppel op een hete plaat:

  • cover play_arrow

    Staat heeft geld nodig: Verhoging brandstofprijs nodige stap, zegt minister Hoefdraad

 

De woorden van minister Gillmore Hoefdraad van Financiën waren dat, tegen de volksvertegenwoordiging. Over de verhoging van de brandstofprijs, zei Hoefdraad dat de regering weloverwogen heeft gekozen voor een minimale verhoging van 20 dollarcent. Hiermee zal de staat bijkans SRD 8 miljoen per maand verdienen.

Written by:

Rate it

get in touch

Studio

410881

SMS

1088

Adres

Stadionlaan 3
Paramaribo

ADMINISTRATIE

410887