Europees competitievoetbal:
Premier League: |
Zondag: Arsenal-Chelsea 1-2 Liverpool-Wolverhampton 1-0 Manchester City-Sheffield United 2-0 Stand: 1.Liverpool 19-55 pnt 2.Leister City 20-42 pnt 3.Manchester City 20-41 pnt 4.Chelsea 20-35 pnt 5.Manchster United 20-31 pnt |
FC Barcelona kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Espanyol mogelijk niet beschikken over Marc-André ter Stegen. De Duitse doelman heeft een knieblessure, opgelopen in het duel met Alaves. Barcelona meldt niet hoe lang Ter Stegen aan de kant staat.
Arthur kan nog drie weken niet spelen, laat Barcelona weten. De Braziliaanse middenvelder raakte begin december tegen Atlético Madrid geblesseerd aan zijn lies.
Eden Hazard is voor het derde jaar op rij gekozen tot beste speler van het Belgisch voetbalelftal. De aanvaller kreeg de meeste stemmen van de supporters in een onlineverkiezing, meldde de Belgische voetbalbond, en kroonde zich zo tot ‘Rode Duivel van het Jaar’.
Tennis:
Kei Nishikori heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De dertigjarige Nishikori liet zich in oktober opereren aan zijn elleboog, maar is niet op tijd hersteld. De huidige nummer dertien van de wereld kwam in augustus voor het laatst in actie, toen hij in de derde ronde van de US Open werd uitgeschakeld. De Australian Open wordt van 20 januari tot en met 2 februari gehouden.
Andy Murray kan niet meedoen aan de Australian Open. De Schot kampt met een blessure aan zijn bekken. De 32-jarige Murray liep de blessure vorige maand op tijdens de finaleronde van de Davis Cup, waarin hij met Groot-Brittannië de halve finales bereikte. Vorig jaar kondigde Murray na zijn uitschakeling in de eerste ronde van de Australian Open juist aan zijn carrière te beëindigen vanwege een slepende heupblessure. De drievoudig Grand Slam-winnaar maakte in juni echter zijn rentree in het dubbelspel en speelt sinds augustus ook weer in het enkelspel. In oktober boekte Murray zijn eerste toernooizege sinds 2017 in Antwerpen.
NBA:
Zondag: | Maandag: |
Oklahoma City Thunder at Toronto Raptors 98-97 Charlotte Hornets at Memphis Grizzlies 104-117 Houston Rockets at New Orleans Pelicans 112-127 Sacramento Kings at Denver Nuggets 115-120 Dallas Mavericks at Los Angeles Lakers 95-108 | Miami at Washington Atlanta at Orlando Brooklyn at Minnesota Milwaukee at Chicago Detroit at Utah Phoenix at Portland |