Sport

Sport 26 augustus

todayAugust 26, 2015 1

Background
share close

VOETBAL:

De uitslagen van gisteren gespeelde UEFA Champions League-returnwedstrijden. Dat waren er 5:

Malmo – Celtic                                        2-0

Dinamo Zagreb – Skenderbeu Korce   4-1

AS Monaco – Valencia                           2-1

Shakhtar Donetsk – Rapid Vienna        2-2

Maccabi Tel-Aviv – FC Basel                  1-1

 

Vandaag ook 5 returnwedstrijden in de UEFA Champions League:  Bayer Leverkusen – Lazio

Club Brugge – Manchester United

CSKA Moscow – Sporting Lisbon

Apoel Nicosia – Astana 1964

Partizan Belgrade – BATE Borisov

 

Louis van Gaal maakt zich geen zorgen over onderschatting bij Manchester United voor de return tegen Club Brugge in de laatste voorronde van de Champions League. ManU verdedigt vandaag een 3-1 voorsprong in België. Na een jaar afwezigheid in Europa is United er veel aan gelegen een ticket te bemachtigen voor de Champions League.

 

Feyenoord en Sampdoria hebben mogelijk overeenstemming bereikt over de transfer van Tonny Vilhena.  Het bedrag dat daarmee gemoeid is, is niet bekend. De jeugdinternational moet zelf nog wel tot een akkoord komen met de Italiaanse club, die afgelopen seizoen als zevende eindigde in de Serie A. De club uit Genoa versterkte zich onlangs ook met Antonio Cassano.

 

Voor de eerste keer in de historie van de Champions League zijn in het hoofdtoernooi vijf ploegen uit één land vertegenwoordigd. Dan praten we over de Spaanse ploegen Valencia,  Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Sevilla.

 

 

 

Written by:

Rate it

get in touch

Studio

410881

SMS

1088

Adres

Stadionlaan 3
Paramaribo

ADMINISTRATIE

410887