Sport

Sport 14 augustus

todayAugust 14, 2014 1

Background
share close

Zaalvoetbal:

In  het Surinam Airways Dare to Challenge Internationaal Futsal toernooi, waren de Surinaamse teams gisteravond niet opgewassen tegen de buitenlandse teams. Styx Kuldipsingh verloor met  1-4 van FSC Glucosoral uit Guatemala.  Terwijl Inter Nacional het verloor van Club Futsal Eindhoven. Het werd 8-2 voor de jongens uit Eindhoven.

 

Zaterdag wordt het toernooi afgesloten. CFE (de kampioen van 2013) lijkt de titel kwijt te zullen raken aan Glucosoral. De Guatemalteken gaan na twee speeldagen aan de leiding met de volle winst (zes punten). CFE en Inter volgen met elk drie punten. Styx sluit af met nul punten.

 

Zwemmen:

Dit weekend, van 15 tot en met 17 augustus, wordt voor de 20e keer de Goodwill Swimmeet in ons land verzwommen. De zwemmers van Suriname nemen het in zwembad Parima dan op tegen Barbados, Trinidad en Tobago en Guyana.

 

Voetbal:

Borussia Dortmund heeft woensdag het eerste tikje van het seizoen uitgedeeld aan rivaal Bayern München. De ploeg van coach Jürgen Klopp pakte de Duitse Super Cup door een 2-0 zege. Het is de derde keer dat Borussia de officiële opening van het seizoen in Duitsland op zijn naam schrijft.

 

Franck Ribéry zal niet langer uitkomen voor het Franse elftal. De 31-jarige aanvaller van Bayern München wil zich meer op zijn club en familie richten. “Ik stop ermee. Ik heb besloten dat nu het moment is gekomen om niet langer voor de nationale ploeg te spelen”, zegt Ribéry in een interview met het Duitse blad Kicker. De oud-speler van onder meer Olympique Marseille kwam 81 keer in actie voor ‘Les Bleus’ (16 goals). Door een rugblessure kon hij deze zomer niet meedoen aan het WK in Brazilië. Het EK van 2016 wordt gehouden in Frankrijk.

 

Het Nederlands elftal speelt op woensdag 12 november in Amsterdam een oefenwedstrijd tegen Mexico, als voorbereiding op het EK-kwalificatieduel met Letland van vier dagen later.

 

Tennis:

Roger Federer heeft de derde ronde van het Masterstoernooi in Cincinnati bereikt. De als tweede geplaatste Zwitser ontdeed zich woensdag in drie sets van de Canadees Vasek Pospisil met 7-6 (4) 5-7 en 6-2. Zijn volgende tegenstander is Gaël Monfils, die afrekende met Roberto Bautista Agut: 6-4 en 6-1.

 

In het vrouwentoernooi strandde Petra Kvitova al in de tweede ronde. De als derde geplaatste Tsjechische verloor van de Oekraiënse Elina Svitolina. Alleen in de tweede set had ze kansen: 2-6 en 6-7 (3). Serena Williams ging met de nodige moeite verder. De nummer één van de wereld knokte zich met 7-6 (7) en 7-6 (7) langs Samantha Stosur uit Australië.

 

 

Written by:

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


get in touch

Studio

410881

SMS

1088

Adres

Stadionlaan 3
Paramaribo

ADMINISTRATIE

410887