H.I.T. minister Welzijn doet nogmaals oproep aan winkeliers prijzen niet op te drijven
juni 10, 2017
Dagbladenoverzicht 10 juni 2017
juni 10, 2017
Show all

Sport 10 juni 2017

SVB Voetbal

Topklasse :22ste speelronde Hoofdklasse :
Vrijdag:

SNL – Robinhood 1-3

Zaterdag:

16.30u > Botopasie – Notch >NGVB stadion,

Voorwaarts – Nishan 42 vindt vandaag geen voortgang vanwege het weer, wordt gespeeld op maandag 12 juni, om 20.00u in het Dr.Ir.F.Essed stadion.

19.00u > WBC – Jong Rambaan > A.Kamperveen stadion

Zondag:

18.00u > Leo Victor – Inter Moengotapoe > Essed  stadion

Leo Victor heeft genoeg aan een gelijk spel om kampioen te worden

Zaterdag:

16.30u West United – Flora > is niet meer op L.Vriesde SC, maar in het Eliazer stadion te Groningen.

16.30u Acoconut – Santos > Brokopondo

Zondag:

16.30u Caravan – Papatam > R.Brunswijk

16.30u Slee Jr.- Boma Star >NGVB stadion

Twaalfde lidbonden toernooi:

De wedstrijd Real Coronie – Groningen wordt vandaag gespeeld in het Eliazer stadion te Groningen.

 

Zaalvoetbal :

Zaterdag:  
Derde klasse:

16:00 > Club Gioan – Bombel

Tweed klasse:

17:00 > Stibula – Nacional

18:15 > Chape – FCB II

19:15 > Ontspan – Djogo 2000

20:30 > Styx M&N Car – Barka

Locatie : Ismay van Wilgen Sporthal

 

SBA Basketbal :

Zondag:   
Dames :

17.30 > De Arend vs Yellow Birds

Heren Hoodklasse:

19.30 >Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV

21.00 > CLD vs SCVU

Locatie : Ismay van Wilgen sporthal

 

 

Europa Zone WK – Kwalificatie 2018

Groep A Groep B Groep H
Vrijdag:

Nederland – Luxemburg 5-0

Wit-Rusland – Bulgarije 2-1

Zweden – Frankrijk 2-1

Vrijdag:

Andorra – Hongarije 1-0

Faeröer Eilanden – Zwitserland 0-2

Letland – Portugal 0-3

Vrijdag:

Bosnië en Herzegovina – Griekenland 0-0

Estland – België 0-2

Gibraltar – Cyprus 1-2

Groep C Groep E Groep F
Zaterdag:

Azerbeidzjan -Noord-Ierland

Duitsland – San Marino

Noorwegen – Tsjechië

Zaterdag:

Slovenië – Malta

Litouwen – Slowakije

Schotland – Engeland

Zaterdag:

Montenegro – Armenië

Polen – Roemenië

Kazachstan – Denemarken

 

U –20 WK Finale

Zondag:
Venezuela – Engeland

 

Tennis  

Roland Garros
Zaterdag :

Dames Finale  > Jelena Ostapenko –  Simona Halep om 10:00

Zondag:

Heren finale > Stan Wawrinka – Rafael Nadal om 10:00

 

 

 

NBA Finals :

Vrijdag :
Game 4  : Cleveland Cavaliers at Golden State Warriors

Stand : 3-1 voor Warriors/ Maandag game 5 in Golden State 

 

Comments are closed.