Sport

Sport 02 april

todayApril 2, 2015

Background
share close

Ruim een half jaar na het WK voetbal in Brazilië ondervinden speelsteden Salvador en Natal de negatieve effecten van het evenement. De stadions die in de steden speciaal voor het WK zijn gebouwd en miljoenen hebben gekost, staan te koop. Bouwbedrijf Grupo OAS, de eigenaar van beide stadions, kampt met geldgebrek. Het bedrijf wordt in verband gebracht met een corruptieschandaal.

Michael Phelps ontbreekt begin augustus definitief bij de WK zwemmen in Kazan. De achttienvoudig olympisch kampioen krijgt geen plek in het Amerikaanse team dat naar de Russische stad afreist “Phelps zit niet in de ploeg”, zei een woordvoerder van de nationale bond USA Swimming woensdag tegen het Duitse persbureau DPA. De ‘Baltimore Bullet’ werd vorig jaar september opgepakt toen hij met te veel drank op achter het stuur zat, waarop de bond hem een schorsing van een half jaar oplegde, die deze maand afloopt.

Serena Williams heeft woensdag dankzij haar 700e gewonnen partij op WTA-niveau de halve finales bereikt van het toernooi in Miami. De als eerste geplaatste Amerikaanse rekende in drie sets af met Sabine Lisicki (7-6 (4), 1-6 en 6-3) en vierde haar jubileum na afloop met een grote taart.

 

NBA

Gisteren:Detroit 78-Charlotte 102

San Antonio 103-Orlando 91

Philadelphia 93 at Washington106

Indiana87-Boston 100           

Brooklyn100-New York 98

Sacramento111-Houston 115

Chicago 91-Milwaukee 95

Toronto 113-Minnesota 99

Dallas135-Oklahoma City 131

Denver84-Utah           98

Los Angeles 126-Portland122

New Orleans 113-Los Angeles 92

Vandaag:Miami at Cleveland

Houston at Dallas

Phoenix            at Golden State

 

Written by:

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


get in touch

Studio

410881

SMS

1088

Adres

Stadionlaan 3
Paramaribo

ADMINISTRATIE

410887