
Listeners:
Top listeners:
Radio 10 – Magic FM Magic FM
De Stichting Arbeids Mobilisatie en Ontwikkeling (SAO) zit zo diep in de schuld, dat ze besloten heeft, om de subsidie die zie krijgt voor onder andere salarissen, niet op de bank te laten storten, maar het personeel per kas te betalen.
“Bij de bank hebben we een schuld die we spoedig moeten aflossen en de kans is groot dat beslag gelegd wordt op de rekening, waardoor geen salaris kan worden betaald”, zegt directeur Rajesh Hemradj. Hij benadrukt dat de lening bij de bank is aangegaan met toestemming van het ministerie van Arbeid, waaronder de stichting ressorteert.
De schuld is gemaakt om het salaris over november en december 2015 uit te betalen. Volgens informatie van de krant gaat het om totaal SRD 350.000. De stichting zou de afgelopen maanden overigens geen loonbelasting hebben afgedragen, omdat de overheid nog geen subsidie heeft betaald voor het eerste kwartaal. DWTonline
00:00 - 05:00
05:00 - 06:00
06:00 - 08:00
08:00 - 10:00
Presented by Steven van Frederikslust
10:00 - 12:00