President Bouterse verhinderd op Bigi Sma Dey

Lady Shaynah in supercollectief Nederland-Indonesië
november 17, 2014
VS laat reizigers uit Mali extra controleren
november 17, 2014
Show all

President Bouterse verhinderd op Bigi Sma Dey

Uren voordat de ‘Bigi Sma Dey’ ten einde was vertrokken de senioren burgers in groten getale van White Beach. Moe van het wachten hebben senioren burgers van Wanica en Para er gisteren te White Beach de brui aan gegeven. Een uur voor de afsluiting van het evenement, kwam de melding dat president Desi Bouterse was verhinderd.

Uit reakties van aldaar aanwezige  senioren werd duidelijk dat ze hadden  gerekend op de aanwezigheid van president Bouterse, aangezien hij wel naar Nickerie is geweest voor de Bigi Sma Dey daar.

Lange tijd is de aanwezigen  voorgehouden dat het staatshoofd onderweg was. Rond een uur of één in de middag vertrokken grote groepen senioren huiswaarts. Er was genoeg te eten en drinken en de senioren kregen ook een pakket mee naar huis. Diverse ministers, districtscommissarissen en parlementariërs hebben ook gewacht op het staatshoofd, totdat de afmelding kwam.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.