Hoofdpunten

Nieuwbakken parlementariër Cotinho wil vroege schoolverlaters Wanica terug in schoolbanken

todayJuly 2, 2015 2 1

Background
share close

Rossellie Cotinho, nieuwbakken parlementariër van De Nationale Democratische Partij in De Nationale Assemblee, verheft onderwijs tot haar stokpaardje.

Zij wil zich vooral inzetten voor het garanderen van onderwijs jongeren in het district Wanica waar zij gekozen is.

In dit district haken jongeren al gauw af om te werken en om aan gezinsvorming te doen. die komen er achteraf bekaaid vanaf. Volgens Cotinho wil zij zich inzetten om voor deze groep een tweede kans te geven

  • cover play_arrow

    Nieuwbakken parlementariër Cotinho wil vroege schoolverlaters Wanica terug in schoolbanken

Rosselie Cotinho, nieuwbakken parlementariër namens de NDP.

Zij komt uit het ressort Domburg en daar heeft zij in 2010 reeds een groot aantal stemmen achter zich kunnen krijgen. Vanwege de plaatsing op de lijst ende samenwerking met een hoop andere politieke partijen kwam zij niet binnen. Deze keer lukt het haar w3l en met ruim 4200 stemmen. Zij is de vierde grootste stemmentrekker in Wanica na Santokhi van V7, Soeresh Algoe van de NDP en Raymond Sapoen eveneens van V7.

Written by:

Rate it

Post comments (1)

Comments are closed.

  1. Earl Hek on July 2, 2015

    Dit sorrt uitspraken hebben velen voor haar al gedaan. Wat gaat ze concreet doen? Wanneer moeten de doelen gerealiseerd zijn? Hoeveel gaat het kosten? en vanwaar gaat ze het geld halen?


get in touch

Studio

410881

SMS

1088

Adres

Stadionlaan 3
Paramaribo

ADMINISTRATIE

410887