
Listeners:
Top listeners:
Radio 10 – Magic FM Magic FM
Consumenten in Suriname kunnen sinds woensdag relatief makkelijk klachten doorgeven aan de afdeling consumenten zaken van Het ministerie van Handel en Industrie (HI). Dat kan eenvoudig via een applicatie voor de mobiele telefoon. Deze app, ontworpen door het bedrijf APPTASTIC en vooralsnog alleen beschikbaar op Android toestellen, zal de afhandeling van klachten van consumenten door het ministerie verbeteren.
Danielle Sumter hoofd afdeling consumenten zaken van het ministerie van Handel en Industrie geeft aan dat alles begon met de zoektocht naar een makkelijkere manier voor consumenten om klachten in te dienen. Het bedrijf Apptastic is toen erbij gehaald om de app te bouwen en nu is het zover dat de app landelijk kan worden gebruikt.
https://soundcloud.com/radio10magicfm/ministerie-handel-en-industrie-lanceer-mobiele-applicatie-voor-doorgeven-klachten-010416
08:00 - 10:00
Presented by Steven van Frederikslust
10:00 - 12:00
Presented by Gerda Duttenhofer
12:00 - 13:00
Presented by Steven van Frederikslust
13:00 - 16:00
Presented by Raul Kandhai
16:00 - 18:00