Middelbare school leerlingen krijgen kans te studeren bij Janssen en Partners

Zuid-Koreaanse president Moon niet op hoogte van extra raketten VS
mei 30, 2017
Oppositieleiders gewond bij protesten tegen regering Venezuela
mei 30, 2017
Show all

Middelbare school leerlingen krijgen kans te studeren bij Janssen en Partners

Janssen en Partners Hogeschool van Suriname organiseert op dinsdag 30 mei een open dag. Lunice Heuvel, communications officer  en Rudolf Kroon, docent en innovatie manager bij Janssen en Partners, geven aan dat het doel van deze open dag is om geïnteresseerden en studente die op het punt staan af te studeren van de middelbare school te interesseren in de richtingen ICT en Bedrijfskunde van het HBO opleidingsinstituut.

Rudolf Kroon geeft aan dat onlangs aan de Naam van Janssen en Partners de ‘Hogeschool van Suriname’ is toegevoegd om te laten weten dat de opleidingen aan deze school toepasbaar zijn op de Surinaamse samenleving.

Tijdens de open dag zullen er ook presentaties worden gehouden. Ook bestaat de mogelijkheid dat geïnteresseerden zich kunnen opgeven om een dagje mee te lopen om te voelen hoe het is om student te zijn van Janssen en Partners, Hogeschool van Suriname. De open dag is vandaag van 17.30uur tot 21.00uur aan de Eldoradolaan #8.

Comments are closed.