Evenement na evenement op het Onafhankelijkheidsplein, gecombineerd met weinig tijd voor herstel, hebben hun tol geëist. De eens dikke, groene grasmat verkeerde al langer dan een jaar in deplorabele staat en was verworden tot de schandvlek van de omgeving.
Nu, mede met het oog op de inauguratie van de president en vice -president, wordt het voor Suriname iconische terrein, aangepakt.
2 Comments
Als het alleen een moment opname is, dan heeft het weinig zin. Er moet voorkomen worden, dat het plein er weer zo beroerd uit ziet. Minder evenementen en geen geparkeerde auto’s. Het laatste is schering en inslag. De mensen moeten weer wat respect tonen voor zo’n historische omgeving.
Onderhoud is toch al tevaak een groot probleem in Su?Wel jammer ieder keer zoveel geld ertegenaan te gooien