28e Covid-dode in januari; 93 mensen genezen

90 Seconden – 23 januari 2021
januari 23, 2021
Stilleggen Sociaal leven momenteel enige manier om spreiding Covid-19 af te remmen
januari 25, 2021
Show all

28e Covid-dode in januari; 93 mensen genezen

Een persoon heeft gisteren het leven gelaten door Covid-19. Deze maand zijn 28 mensen al omgekomen door deze zeer besmettelijke ziekte. De patiënt is overleden in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. In Suriname zijn 149 levens te betreuren door Covid-19.

Er zijn 57 nieuwe besmettingen geregistreerd, onder wie ook president Chan Santokhi.De president heeft geen ziekteverschijnselen en is in thuis quarantaine.

Van de 336 testen die afgenomen zijn, zijn 279 negatief. 93 mensen zijn genezen verklaard. Het aantal positieve gevallen is gedaald naar 682.

Op de Intensive Care Unit worden 7 patiënten behandeld. In ziekenhuizen zijn 79 mensen die verschijnselen hebben, opgenomen. 292 personen die positief zijn, zijn in isolatie.

Comments are closed.