januari 27, 2020

Sportverslagen – 27 januari 2020

SVB Uitslagen & standenlijst: 1ste Divisie: Stand: Tweede Divisie:  Stand: Afgelopen weekend :   Transvaal – Inter Wanica  2-0 Broki – Voorwaarts 3-1    Santos – Robinhood […]
januari 24, 2020

Sportverslagen – 24 januari 2020

Zaalvoetbal Play-offs: Tweede Klasse: Eerste Klasse:  Hoofdklasse: Donderdag: Game II: Castilla-All Stars II 4-5 All Stars wint serie met 2-0 (Finale) Castilla naar herkansing tegen winnaar: […]
januari 23, 2020

Sportverslagen – 23 januari 2020

SVB:  Tweede Divisie: Donderdag : Deva Boys-Flora 20.00u Franklin Essed Stadion Zaalvoetbal Playoffs:  Tweede Klasse:  Eerste Klasse: Hoofdklasse: Donderdag: Game II: Castilla-All Stars II 18.00u Stand: […]
januari 22, 2020

Sportverslagen – 22 januari 2020

SZVB Playoffs: Locatie:Anthony Nesty Sporthal Tweede Klasse: Eerste Klasse:  Hoofdklasse: Dinsdag:Game 2: ZV Zwaluw ’96 2-FCB 3 1-2 Serie stand 1-1 Dinsdag:Game 2: SV Brodas-Parkeerboys 2-5 […]
januari 21, 2020

Sportverslagen – 21 januari 2020

SZVB Playoffs: Locatie:Anthony Nesty Sporthal Tweede Klasse: Eerste Klasse:  Hoofd Klasse: Dinsdag: Game 2: ZV Zwaluw ’96 2-FCB 3 (0-1)18.00u Dinsdag: Game 2: SV Brodas-Parkeerboys(1-0) 19.15u […]
januari 20, 2020

Sportverslagen – 20 januari 2020

SVB (weekend) uitslagen & standenlijsten Eerste Divisie Stand Tweede Divisie   Stand Leo Victor – Broki 3-3 Voorwaarts – Santos 7-0 Notch – Inter M.T.  2-3 West […]
januari 17, 2020

Sportverslagen – 17 januari 2020

SVB: Tweede Divisie: Eerste Divisie:  Donderdag: Flora-Kamal Dewaker 3-1 Vrijdag: Leo Victor-Broki 20.00u Locatie : Franklin Essed Stadion SZVB Playoffs: Tweede Klasse: Game 1  Hoofdklasse: Game […]
januari 16, 2020

Sportverslagen – 16 januari 2020

SVB: Eerste Divisie:  Tweede Divisie: Woensdag: PVV-Bintang Liar 2-0 Donderdag: Flora-Kamal Dewaker 20.00u Franklin Essed Stadion Zaalvoetbal Play-offs: Tweede Klasse: Hoofdklasse: Donderdag: Game I: (3)FCB III […]
januari 15, 2020

Sportverslagen – 15 januari 2020

Zaalvoetbal-Playoffs: Eerste Klasse: Hoofdklasse: Dinsdag: Game I: FCB II-ZV Chape 7-4 Stand: 1-0 FCB II Game I: Parkeerboys-Brodas 1-5 Stand: 1-0 Brodas Dinsdag: Game I: All […]
januari 14, 2020

Sportverslagen – 14 januari 2020

SZVB Playoffs: Dinsdag:  Eerste Klasse: Game 1 FCB II-ZV Chape 18.00u Parkeerboys-Brodas 19.15u   Hoofdklasse: Game 1 All Stars-Zwaluw’96 20.30u Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Internationaal […]
januari 13, 2020

Sportverslagen – 13 januari 2020

SVB: Reguliere competitie Tweede Divisie: Zondag: Botopasi-Papatam 3-1 Bekercompetitie: Eerste Ronde: Zondag: De Rest-Sunny Point 2-4 Felu-Sea Boys 1-3 Voorwaartsjubileum Toernooi: 3e/4e plaats: Finale: Zondag: Transvaal-Robinhood […]
januari 10, 2020

Sportverslagen – 10 januari 2020

Basketbal: Heren Eerste Klasse: Donderdag: Finabank Koi Carper-Ruckers 84-78 Yellow Birds-Telesur 71-52 Internationaal Sportnieuws: Europees competitievoetbal: Premier League: Ligue 1: Vrijdag: Sheffield United-West Ham United Vrijdag: […]