Sportverslagen – 21 juni 2019

Latijns-Amerika, Caribisch Gebied en Europese Unie in Paramaribo bijeen om drugspreventie te bespreken
juni 21, 2019
10 Mobiel – Jair Tjon En Fa – 21 juni 2019
juni 21, 2019
Show all

Sportverslagen – 21 juni 2019

Jairzinho “Bigi Boi” Rozenstruik heeft morgen zijn tweede Professionele UFC gevecht in Greenville,Verenigde Staten en we tegen de Amerikaan Allen Crowder.Crowder’s record is 10 winst partijen,3 verloren en 0 gelijk.Bigi Boi’s UFC record is 1 gewonnen partij maar zijn professionele gevechten record is 7 gewonnen en 0 verloren.Hoe Bigi Boi zich heeft voorbereid voor deze wedstrijd hoort u zelf van Jairzinho later op de dag.

De Surinaamse Dambond (SDB) organiseert op zondag 23 juni het eerste Open Sneldam toernooi voor dit jaar. Op dit toernooi zal het Switserzsysteem worden gehanteerd en afhankelijk van het aantal deelnemers zullen er 7 of 9 rondes worden gespeeld.Het speeltempo is 5 minuten + 3 seconden per set en de lokatie de Algemene Middelbare School (AMS) gelegen aan de Marowijne straat. Aanvang van de wedstrijden is om 11.00 v.m. en de bijdrage is gesteld op SRD 30,- per speler. Tot uiterlijk 10.30 uur op de dag van het toernooi kunnen de leden zich registreren bij de aanwezige bestuursleden op de AMS.

SVB:

Eerste Divisie: Tweede Divisie:
Vrijdag: Nishan 42-Robinhood 20.00u Dr.Ir.F.Essed   Zaterdag: West United-SNL 16.30u L.Vriesde SC Santos-WBC 16.30u A. Pierkhan Stadion Notch-ACoconut 16.30u R.Brunswijk Zaterdag: Junior-Deva Boys 16.30u A.Ramkhelawan Slee Jr-Tahiti 16.30u G. Deul Happy Boys-KD 16.30u Meerzorg

Zaalvoetbal:

  Hoofdklasse: Eerste klasse: Tweede klasse:
Zaterdag: ZV Inter Bom-ZV Zwaluw ’96 20.00 u The Lions-STYX 21.15 u            Zaterdag: SV Brodas-F.C.B. 2 18.00 u      Parkeer Boys-FC Pro Bingtang Liar 19.00 u Zaterdag: ZV All Stars 2-FC Castilla 15.00 u Giants-SV Kabel Boyz 16.00 u ZV Excelsior-ZV Bombel 2 17.00 u           

Internationaal Sport

Copa America:

Groep C: Groep A:
Donderdag: Uraguay-Japan 2-2   Vrijdag: Ecuador-Chile Zaterdag: Bolivia-Venezuela Peru-Brazilië

Concacaf Goldcup:

Groep B: Groep C: Groep D:
Donderdag: Nicaragua-Haïti 0-2 Costa Rica-Bermuda 2-1 Vrijdag: El Salvador-Jamaica Honduras-Curacao Zaterdag: Guyana-Panama Verenigde Staten-Trinidad en Tobago

WK Vrouwen:

Groep E: Groep F: Achtstefinale:
Donderdag: Kameroen-Nieuw Zeeland 2-1 Nederland-Canada 2-1   Donderdag: Zweden-Verenigde Staten 0-2 Thailand-Chili 0-2 Zaterdag: Duitsland-Nigeria Noorwegen-Australië
Verder over naar achtstefinale:  
Engeland-Kameroen Frankrijk-Brazilië Spanje-Verenigde Staten Zweden-Canada Italië-China Nederland-Japan  

Afrika Cup of Nations 2019:

Groep A: Groep B:
Vrijdag: Egypte-Zimbabwe Zaterdag: Congo-Kinshasa-Oeganda Zaterdag: Nigeria-Burundi Guinee-Madagaskar

NBA Draft:

Donderdagavond vond de NBA Draft plaats,”Draft Night is de avond waarbij de NBA teams zich kunnen versterken met nieuwe spelers van de verschillende universiteiten en spelers uit het buitenland.de top 10 spelers die werden gekozen zijn als volgt;

NBA Draft 2019:

No.  Team                                 Speler                       School                       Positie                            New Orleans Pelicans          Zion Williamson          Duke                          Power Forward  2.    Memphis Grizzlies               Ja Morant                  Murray State               Point Guard  3.    New York Knicks                 RJ Barrett                  Duke                          Shooting Guard  4.    Atlanta Hawks                    De’Andre Hunter         Virginia                      Power Forward  5.    Cleveland Cavaliers             Darius Garland           Vanderbilt                     Point Guard  6.    Minnesota Timberwolves      Jarrett Culver             Texas Tech                 Shooting Guard  7.    Chicago Bulls                      Coby White                North Carolina              Shooting Guard  8.    New Orleans Pelicans          Jaxson Hayes              Texas                        Center  9.    Washington Wizards           Rui Hachimura            Gonzaga                        Power Forward                      10.   Atlanta Hawks                   Cam Reddish               Duke                          Small Forward

Comments are closed.