Sportverslagen – 10 februari 2019

Sportverslagen – 9 februari 2019
februari 9, 2019
Santokhi: NDP geen optie voor VHP
februari 11, 2019
Show all

Sportverslagen – 10 februari 2019

SVB:

Eerste Divisie: Tweede Divisie:
Vrijdag:

Leo Victor-Nishan 42 4-2

Zaterdag:

Voorwaarts-Botopasi

Acoconut-SNL

Inter Moengo Tapoe-West United

Santos-Notch

Zondag:

Papatam-Broki 16.30u Essed Stadion

Transvaal-Robinhood 18.00u AK Stadion

Zaterdag:

Happy Boys-Tahiti

Real Moengo Tapoe-Junior

Flamingo-Jong Aurora

 

 

SBA-Basketbal:

Dames Hoofdklasse: Heren Hoofdklasse: 
Zondag:

De Arend-SCVU 16.00u

Yellow Birds-Rialto 17.45

Zondag:

Finabank Koi Carper-De Schakel 19.30u

SCVU-Ruckers 21.15u

Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal

 

 

Internationaal voetbal:

 

Europees competitievoetbal:

Serie A: La Liga: Bundesliga:
Vrijdag:

Chievo Verona-AS Roma 0-3

Zaterdag:

Fiorentina-Napoli

Parma-Inter Milan

Zondag:

Bologna-Genoa

Atalanta-SPAL

Sampdoria-Frosinone

Torino-Udinese

Sassuolo-Juventus

AC Milan-Cagliari

Vrijdag:

Real Valladolid-Villarreal CF 0-0

Zaterdag:

Getafe-Celta Vigo

Atlético Madrid-Real Madrid

Espanyol-Rayo Vallecano

Girona-Huesca

Zondag:

Leganés-Real Betis

Valencia-Real Sociedad

Sevilla-Eibar

Atlético Bilbao-Barcelona

Vrijdag:

Mainz 05-Bayer Leverkusen 1-5

Zaterdag:

Borussia Dortmund-Hoffenheim

Borussia Mönchengladbach-Hertha Berlijn

Hannover 96-Nϋrnberg

RB Leipzig-Eintracht Frankfurt

SC Freiburg-Wolfsburg

Bayern Mϋnchen-FC Schalke 04

Zondag:

Werder Bremen-Augsburg

Fortuna Dϋsseldorf-Stuttgart

Ligue 1: Eredivisie: Premier League:
Vrijdag:

Dijon-Olympique Marseille 1-2

Zaterdag:

Paris Saint-Germain-Bordeaux

Amiens-Caen

Strabourg-Angers

Zondag:

Nantes-Nîmes

Montpellier-As Monaco

Toulouse-Stade de Reims

Stade Rennes-Saint-Etienne

Guingamp-Lille OSC

Nice-Olymipque Lyon

Vrijdag:

NAC Breda-AZ 0-3

Zaterdag:

Heracles Almelo-Ajax

Heerenveen-PEC Zwolle

Feyenoord-De Graafschap

VVV-Venlo-Willem II

Zondag:

Fortuna Sittard-Excelsior

Emmen-ADO Den Haag

Groningen-Vitesse

Utrecht-PSV

Zaterdag:

Fulham-Manchesster United

Crystal Palace-West Ham United

Hudderfield Town-Arsenal

Liverpool-Bournemouth

Southampton-Cardiff City

Watford-Everton

Brighton & Hove Albion-Burnley

Zondag:

Tottenham Hotspur-Leicester City

Manchester City-Chelsea

 

NBA:

Zaterdag: Zondag:
San Antonio Spurs at Utah Jazz

Cleveland Cavaliers at Indiana Pacers

Charlotte Hornets at Atlanta Hawks

Toronto Raptors at New York Knicks

LA Clippers at Boston Celtics

New Orleans Pelicans at Memphis Grizzlies

Washington Wizards at Chicago Bulls

Oklahoma City Thunder at Houston Rockets

Orlando Magic at Milwaukee Bucks

Portland Trail Blazers at Dallas Mavericks

L.A. Lakers at Philadelphia 76ers

Phoenix Suns at Sacramento Kings

Orlando Magic at Atlanta Hawks

Miami Heat at Golden State Warriors

 

 

 

Comments are closed.