Ontruiming illegale straatventers bij evenementen
mei 26, 2017
90 Seconden 27 Mei 2017 – Welk cijfer geeft u de regering?
mei 27, 2017
Show all

Sport 27 mei 2017

SVB Voetbal

Topklasse : 19de speelronde SVB Topklasse :
Zaterdag:

Notch – Voorwaarts   16.30u R.Brunswijk

Jong Rambaan – Inter MT 16.30u Dr.Ir.F.Essed

Zondag:

Notch – Voorwaarts om 16:30 Brunswijk Stadion

WBC – Leo Victor om 18:00 AK Stadion

Zaterdag:

Tahiti – Papatam 16.30u Brokopondo

Santos – West United 16.30u Nickerie

Zondag: 

Acoconut – Boma Star 16.30u Brokopondo

Caravan – Slee Jr 16.30u R.Brunswijk

 

 

 

SBA Hoofdklasse Basketbal

Zondag:
Dames :

17:30u >  Rialto/PBV – SCVU

Heren :

19:30u >  Finabank Koi Carper – De Schakel

21:00u >  SCVU – De Arend

Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal

 

Surinaamse Zaalvoetbal Competitie

Zaterdag : Zondag: Zondag
Derde klasse:

16:00 > Bintang Liar – Milan

17:00 > Brodas – Ultimate

Tweede klasse:

18:15 > Barka – Chape

19:15 > Stibula – Zwaluw’96

Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal

Derde klasse:

11:00 >  Team One – Castilla

Tweedeklasse:

12:00 > Nacional – FCB II

13:15 >  Styx M&N Car – Ontspan

Eerste klasse:

14:30 >  Palo – All Stars

15:45 > FC Pro – FCB

17:00 > Kabel Boyz  Luna Group – Orkaan

Hoofdklasse: 

18:30 > The Lions – Inter Jakin

20:00 > Styx Kuldipsingh – Pentagon

Locatie: Anthony Nesty Sporthal

 

 

Buitenlands  Voetbal:

FA Cup finale Duitse Pokal finale
Zaterdag:

Arsenal – Chelsea

Zaterdag:

Eintracht Frankfurt -Borussia Dortmund

Copa del Rey Finale Serie A :  Laatste competitiewedstrijd
Zaterdag:

Barcelona – Alaves

Zaterdag:

Atalanta – Chievo Verona

Bologna – Juventus

Zondag:

Cagliari – AC Milan

AS Roma – Genoa

Sampdoria – Napoli

Crotone –  Lazio Roma

Fiorentina – Pescara

Inter – Udinese

Palermo – Empoli

Torino – Sassuolo

 

U- 20 WK in Korea

Vrijdag : Zaterdag : Zondag: Knockout fase :
Groep A :

Engeland -Zuid-Korea 1-0

Guinee -Argentinië  0-5

Groep B :

Duitsland -Vanuatu 3-2

Mexico -Venezuela 0-1

Groep C:

Costa Rica -Zambia 1-0

Portugal -Iran 2-1

Groep D :

Japan -Italië 2-2

Uruguay -Zuid-Afrika 0-0

Groep E:

Honduras -Vietnam

Nieuw-Zeeland -Frankrijk

Groep F :

Senegal -Ecuador

USA -Saoedi-Arabië

Engeland

Zuid Korea

Venezuela

Mexico

 

Comments are closed.