Commissie ‘voorbereiding en verwezenlijking inauguratie’ officieel geinstalleerd
30/07/10- De Commissie “voorbereiding en verwezenlijking inauguratie” van de nieuwe president is vrijdag officieel aan het publiek gepresenteerd. Dit gebeurde in De Nationale Assemblee. De Commissie staat onder leiding van Iwan Graanoogst Audio Er wordt gezorgd voor een goede organisatie voor de aanwezigen. 1 van de gebeurtenissen op deze grote dag is het optreden van een gemend koor onder leiding van Ramon Williams. “Goede afstemming, is van groot belang”, benadrukt de koorleider.
Williams, van huis uit muziek pedagoog heeft op de dag van de inauguratie van Desi Bouterse een belangrijke taak. Hij moet leiding geven aan een koor, bestaande uit 150 leden. Het koor moet tijdens de formele handelingen een aantal liederen voordragen.
Maar ondanks zijn drukke werkzaamheden het koor goed klaar te stomen voor de inauguratie houdt Williams nog even wat tijd over voor andere bezigheden.
Het beluisteren van de jongste Suripop 16 cd is er een van. Williams die een speciale boodschap had voor de componisten, zegt ook dat het idee van de Suripop gedachte zijn glans heeft bewezen.