|
VHP gaat niet samenwerken met Mega Combinatie |
|
31/05/10- De VHP zal niet samenwerken met de Mega Combinatie. Dit deelde voorzitter Ramdien Sardjoe mee aan het bestuur en de gekozen kandidaten van de partij, zondagavond in partijcentrum 'de Olifant'. Harold Ramdhani, de woordvoerder van de VHP, bevestigt dat zijn partij niet uit het Nieuw Front stapt. 
Sardjoe had met medeweten van NPS-voorzitter Ronald Venetiaan een onderhoud met NDP-voorzitter Desi Bouterse. Uit dat gesprek bleek dat over het presidentschap geen discussie gevoerd kon worden. Bouterse maakte duidelijk dat de Mega Combinatie niet praat over deze functie, want die zal ingevuld worden door de NDP. Sardjoe zei aan de VHP-toppers dat het gesprek in feite daar al spaak liep. Bouterse bood wel het vice-presidentschap aan. Er was geen ruimte om te praten over condities. Dit verslag heeft Sardjoe ook al gedaan aan Venetiaan. Er is een afspraak over om later op de dag hierover te praten.
Enkele kandidaten van de VHP zijn ook individueel benaderd door de Mega Combinatie. Sardjoe heeft alle kandidaten op het hart gedrukt om geen individuele acties te ondernemen. Alle kandidaten die gekozen zijn, hebben trouw beloofd aan de partij. Afgesproken is om in het Nieuw Front te blijven en samen op te trekken. De VHP treedt niet uit het Nieuw Front en alle gekozen leden hebben verklaard dat ze de eenheid in de partij zullen bewaren. |