februari 26, 2020

Sportverslagen – 26 februari 2020

SVB: Eerste Divisie: Woensdag: SNL-Broki 20.00u A.Kamperveen Suvobo: Heren Eersteklasse: Heren Hoofdklasse: Woensdag: SVV-VIOS 20.00u Woensdag: Lyzecks-Yellowbirds 21.00u Internationaal Sport Uefa Champions League: Laatste 16: Dinsdag: […]
februari 24, 2020

Sportverslagen – 24 februari 2020

Dammen (Persoonlijk Landskampioenschap): Zesde Ronde: Stand: Stand: Zevende Ronde (27 februari): Oostburg-Sadiek 1-1 Bendt-Bohr 1-1 Arief Salarbaks-Anches 2-0 Alfaisi-Dumfries 2-0 Burleson-Lion 2-0 Niaaz Salarbaks-Somai 2-0   […]
februari 21, 2020

Sportverslagen – 21 februari 2020

SVB: Eerste Divisie: Vrijdag: Voorwaarts-PVV 20.00u A.Kamperveen Basketbal: Heren Hoofdklasse: Donderdag: Ruckers-De Schakel 75-69 Dammen (Persoonlijk Landskampioenschap): Vierde Ronde (Donderdag): Stand: Vijfde Ronde (Vrijdag): Somai-Oostburg 2-0        […]
februari 20, 2020

Sportverslagen – 20 ferbuari 2020

SVB: Eerste Divisie: Woensdag: Leo Victor-Robinhood 1-3 Dammen (Persoonlijk Landskampioenschap): Derde Ronde (Woensdag): Stand: Vierde Ronde (Donderdag): Derryl Bohr-Jerry Sadiek 1-1 Arief Salarbaks-Glenn Dumfries 1-1 Waldi […]
februari 19, 2020

Sportverslagen – 19 februari 2020

SBA: Heren Eerste Klasse: Dinsdag: Ruckers-Yellow Birds 75-79 Telesur-CLD 63-83 SVB:    Eerste Divisie: Woensdag: Leo Victor-Robinhood 20.00u A.Kamperveen Internationaal Sport UEFA Champions League: Achste Finale: Achtste […]
februari 18, 2020

Sportverslagen – 18 februari 2020

SBA: Heren Eerste Klasse: Dinsdag: Ruckers-Yellow Birds 19.30u Telesur-CLD 21.15u Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal SVB: Eerste Divisie: Woensdag: Leo Victor-Robinhood 20.00u A.Kamperveen Internationaal Sport Europees […]
februari 17, 2020

Sportverslagen – 17 februari 2020

SVB: Eerste Divisie: Tweede Divisie: Zaterdag: Notch-Robinhood 1-0 Inter Wanica-Inter Moengo Tapoe 0-0 West United-Broki 2-3 Bintang Lahir-Santos 4-3 Zondag: PVV-ACoconut 4-1 Stand: 1.Robinhood 8-18pnt 2.Inter […]
februari 14, 2020

Sportverslagen – 14 februari 2020

SVB: Eerste Divisie: Tweede Divisie: Vrijdag: SNL-Transvaal 20.00u Andre Kamperveen Stadion Donderdag: Flora-Junior 1-3 Basketbal: Heren Hoofdklasse: Donderdag: De Schakel-Finabank Koi Karper 70–64 Volleybal: Heren Hoofdklasse: […]
februari 13, 2020

Sportverslagen – 13 februari 2020

SVB: Eerste Divisie: Tweede Divisie: Woensdag: Voorwaarts-Leo Victor 0-2 Donderdag: Flora-Junior 20.00u Andre Kamperveen      Volleybal: Dames Klasse: Heren Eerste Klasse: Woensdag: Condor I-Condor II 2-0 (25-7 […]
februari 12, 2020

Sportverslagen – 12 februari 2020

Zaalvoetbal Finals: Tweede klasse: Eerste Klasse: Dinsdag: Game III: All Stars II-Zwaluw ’96 II 3-2 Stand: 2-1 All Stars Kampioen Dinsdag: Game III: Parkeer Boys-Brodas 2-2 […]
februari 11, 2020

Sportverslagen – 11 februari 2020

SZVB: Playoffs:Locatie: Anthony Nesty Sporthal Tweede klasse: Finale Eerste Klasse: Finale Dinsdag: Game 3: ZV All Stars II-ZV Zwaluw ’96 II 18.00 Serie Stand: 1-1 Dinsdag: […]
februari 10, 2020

Sportverslagen – 10 februari 2020

SVB: Uitslagen Eerste Divisie: Uitslagen Tweede Divisie: Transvaal-Bintang Lahir 1–2 ACoconut-SNL 0–0 Voorwaarts-Notch 1–1 Broki-Inter Wanica 5–1 Santos-West United 0–2 Robinhood-Inter Moengotapoe 0–2 Leo Victor-PVV 1-0 […]