april 5, 2019

Sportverslagen – 5 april 2019

RADIO 10 SPORT VRIJDAG 5 APRIL 2019 SBA Programma: Heren Eerste klasse: Heren Hoofdklasse: Donderdag: SCVU-CLD 72-64 Donderdag: Ruckers-De Arend 75-67 SVB Programma: Eerste Divisie: Tweede […]
april 4, 2019

Sportverslagen – 4 april 2019

SBA Programma: Heren Eerste klasse: Heren Hoofdklasse: Donderdag: SCVU-CLD 21.15u Donderdag: Ruckers-De Arend 19.30u SVB Programma: Eerste Divisie: Tweede Divisie: Woensdag: SNL-Leo Victor 1-3 Donderdag: Deva […]
april 3, 2019

Sportverslagen – 3 april 2019

SBA Programma: Heren Eerste klasse: Heren Hoofdklasse: Dinsdag: De Schakel-CLD 65-90 Telesur-Finabank Koi Carper 65-81 Donderdag: SCVU-CLD 21.15u Ruckers-De Arend 19.30u SVB Programma: Eerste Divisie: Tweede […]
april 2, 2019

Sportverslagen – 2 april 2019

SBA Programma: Heren Eerste klasse: Zondag: De Schakel-CLD 19.30u Telesur-Finabank Koi Carper 21.15u SVB Programma: Eerste Divisie: Woensdag: SNL-Leo Victor 20.00u Dr.Ir.F.Essed Europees Voetbal Uitslag & […]
april 1, 2019

Sportverslagen – 1 april 2019

SVB: Bekercompetitie: Tweede ronde: Tweede ronde: Derde ronde: Zaterdag: Botopasi-West United 1-5 Broki-Santos 2-3   Zondag: KD-Papatam 1-0 Voorwaarts-Inter Wakie 6-1 Real Murcie-Robinhood 0-3 Leo Victor-Seaboys […]
maart 31, 2019

Sportverslagen – 31 maart 2019

Europees Voetbal Programma: Champions League: Ligue 1 : Premier League : Eredivisie :   Zaterdag Dijon – Marseille 1-3 Zondag: Guingamp – Bordeaux Caen – Montpellier […]
maart 29, 2019

Sportverslagen – 29 maart 2019

SVB Beker Uitslagen & SVB Competitie Programma: Tweede Divisie: Eerste Divisie: Donderag: Bintang Liar–Flora 3-0 Zaterdag: Botopasi-West United 16.30u Dr.Ir.F.Essed Broki-Santos 18.30u Dr.Ir.F.Essed   SBA Programma: […]
maart 28, 2019

Sportverslagen – 28 maart 2019

SVB: Competitievoetbal: Tweede Divisie: Donderdag: Bintang Liar-Flora 20.00u Franklin Essed stadion Bekercompetitie: Tweede Ronde:  Woensdag: Leo Victor-Sea Boys 1-1 na penalties 5-4 Transvaal-WBC 1-2   SBA-Baksetbal: […]
maart 27, 2019

Sportverslagen – 27 maart 2019

De loting voor de poules volgens het nieuw systeem in CONCACAF Nations League vindt vanavond rond 23.00u plaats, in Las Vegas, USA. In het nieuw systeem […]
maart 26, 2019

Sportverslagen – 26 maart 2019

SBA Programma: Heren Eersteklasse: Dinsdag: Telesur-Rialto 19.30u B.V. Hurricanes-Ruckers 21.15u Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal SVB Programma: SVB Beker: Woensdag: Leo Victor-Sea Boys 19.00u Dr.Ir.F.Essed Transvaal-WBC […]
maart 25, 2019

Sportverslagen – 25 maart 2019

Suriname kwalificeerd zich niet voor de Gold Cup.Na de winst partij van zaterdag avond is het toch niet gelukt te door te stromen,het was wachten op […]
maart 23, 2019

Sportverslagen – 23 maart 2019

SVB Programma: Concacaf Nations League: Eerste Divisie:Inhaal SVB Beker: Zaterdag: Suriname-St.Kitts en Nevis 19.30u Locatie:Andre Kamperveen Stadion Zaterdag: Santos-Botopasi 16.30u Locatie:A.Pierkhan Zondag: Junior-Notch 16.30u Dr.Ir.F.Essed Flamingo-Inter […]