mei 23, 2019

Sportverslagen – 23 mei 2019

Zuid-Amerikaanse Spelen voor Sportjournalisten Zaalvoetbal Woensdag: Mexico-Argentinië 4-2 Suriname- Colombia 1-13 Marciano Zalman is woensdagavond vierde geworden op het onderdeel pool tijdens de vierde Zuid-Amerikaanse Spelen […]
mei 20, 2019

Sportverslagen – 20 mei 2019

Robinhood heeft zich zondagmiddag na een zenuwslopende partij voor de Concacaf League geplaatst. De voetballandskampioen versloeg in de play-offwedstrijd het Haïtiaanse Real Hope met  strafschoppen na […]
mei 19, 2019

Sportverslagen – 19 mei 2019

SVB: Eerste Divisie: Tweede Divisie: Zaterdag: Santos-A Coconut Broki-SNL Notch-Transvaal Zondag: Botopasi-Leo Victor 16.30u R. Brunswijk stadion Papatam-West United 16.30u F. Essed stadion WBC-Inter .M.T. 18.00u […]
mei 17, 2019

Sportverslagen – 17 mei 2019

SBA-Basketbal: Heren Hoofdklasse: Donderdag: CLD-De Arend Ruckers-Yellow Birds 98-101 Internationaal Sport Voetbal De Eredivisie en 34 andere Europese competities hebben zich donderdag uitgesproken tegen een hervormingsplan […]
mei 16, 2019

Sportverslagen – 16 mei 2019

SVB: Eerste Divisie:  Woensdag: PVV-Nishan 42 2-0 SBA-Basketbal: Heren Hoofdklasse: Donderdag: CLD-De Arend 19.30u Ruckers-Yellow Birds 21.15u Locatitie: Ismay van Wilgen Sporthal Internationaal Sport Coppa Italia:Finale: […]
mei 14, 2019

Sportverslagen – 14 mei 2019

SVB Programma   : Tweede divisie Disndag : Flor – Slee Junior om 20:00 Locatie : Franklin Essed Stadion Europese Voetbal   : Serie A : Maandag : […]
mei 13, 2019

Sportverslagen – 13 mei 2019

 SVB Programma & Uitslagen: Eerste Divisie:  Tweede Divisie: Voorwaarts-Papatam 5-3 West United-Santos 0-2 Inter M.T. –Robinhood 2-2 WBC-SNL 3-0 Leo Victor-Notch 0-1 ACoconut-Transvaal 1-4 Stand: 1. […]
mei 9, 2019

Sportverslagen – 9 mei 2019

SVB: Bekercompetitie: Achtste Finale: Woensdag: Junior – A Coconut 4-3 Happy Boys – Robinhood 2-1 Tweede Divisie: Donderdag: Deva Boys-Bintang Liar 20.00u Locatie: Franklin Essed Stadion […]
mei 8, 2019

Sportverslagen – 8 mei 2019

SVB Programma: Tweede ronde  : Woensdag: Junior – A Coconut om 19:00 Happy Boys – Robinhood om21:00 Locatie :  Dr.Ir.F.Essed stadion UEFA Champions League Programma: Dinsdag:  […]
mei 7, 2019

Sportverslagen – 7 mei 2019

Concacaf U17 WK-kwalificatie: Maandag: Stand : Suriname-Costa Rica 0-6 Curacao-Panama 3-3   Suriname is uitgeschakeld voor verdere deelname aan het Concacaf U17 WK-kwalificatietoernooi in Amerika 1. […]
mei 6, 2019

Sportverslagen – 6 mei 2019

Concacaf U17 WK-kwalificatie: Zaterdag : Stand : Suriname-Panama 1-3 Curacao-Costa Rica 0-3 Maandag: Suriname-Costa Rica Curacao-Panama 1. Costa Rica 2- 4pnt 2. Panama 2-4pnt 3. Suriname […]
mei 2, 2019

Sportverslagen – 2 mei 2019

2019 CONCACAF U-17 Kwalificaties: Ronde van 16 Groep H: Donderdag: Suriname-Curaçao Costa Rica-Panama Locatie: IMG Academy Field 11, Bradenton, Florida, V.S SBA Programma: Heren hoofdklasse: Donderdag: […]